Företagshälsa som betalar sig

Företagshälsa som betalar sig

Kontaktuppgifter till företagshälsovårdens nykundförsäljning

Låt oss träffas och diskutera mera om vilka företagshälsovårdstjänster som passar bäst för ditt företag
eller andra frågor om kundförhållandet. Kontakta oss gärna.

Våra nuvarande kunder kan kontakta den egna företagshälsovårdaren eller servicechefen inom företagshälsovården i det egna området. Du hittar kontaktuppgifterna till företagshälsovården här.

Ny kund – så här kan du nå oss

Försäljningschefer

Nyland
Försäljningschef
Juha-Matti Schukov
040 681 5762
juha-matti.schukov@pihlajalinna.fi

*Mindre än 10 anställda här.

Birkaland, Mellersta Österbotten,
Södra Österbotten, Egentliga Tavastland, Norra Österbotten
Försäljningschef Ismo Bärlund
0400 700 217
ismo.barlund@pihlajalinna.fi

*Mindre än 10 anställda här.

Kymmenedalen
Södra Karelen, Mellersta Finland
Päijänne-Tavastland

Försäljningschef Joona Etula
040 625 9690
joona.etula@pihlajalinna.fi

Egentliga Finland
Satakunta
Försäljningschef Kai Sirén
040 677 2974
kai.siren@pihlajalinna.fi

Norra Karelen
Norra Savolax, Södra Savolax
Försäljningschef Miika Lehtomaa
041 4461858
miika.lehtomaa@pihlajalinna.fi

Norra Österbotten, Kanajaland, Lappland 
Försäljningschef

Vesa Martikainen
040 1681 439
vesa.martikainen@pihlajalinna.fi

Norra Österbotten, Lappland 
Försäljningschef

Mikko Nikkilä
040 4577570
mikko.nikkila@pihlajalinna.fi

Nationella företag med över 250 anställda
Försäljningsdirektör, företagshälsan
Jari-Pekka Aurala
0400 559 175
jari-pekka.aurala@pihlajalinna.fi

Företag med mindre än 10 anställda
Försäljningschef
Juha Allinniemi
0400 590 055
juha.allinniemi@pihlajalinna.fi

Se områdena

Pirkanmaa
Pohjanmaa
Keski-Pohjanmaa
Etelä-Pohjanmaa
Kanta-Häme
Uusimaa
Pohjois-Pohjanmaa
Lappi

Storkunder

Kundrelationsdirektör
Niina Karhela
040 548 2995
niina.karhela@pihlajalinna.fi

Storkundschef
Eija Seppänen
050 451 3217
eija.seppanen@pihlajalinna.fi

Storkundschef
Annamari Luostarinen
040 514 4182
annamari.luostarinen@pihlajalinna.fi

Storkundschef
Antti Laakso
040 570 4606
antti.laakso@pihlajalinna.fi

Storkundschef
Nina Ikonen
043 824 3316
nina.ikonen@pihlajalinna.fi

Storkundschef
Sofia Alatalo
046 922 4565
sofia.alatalo@pihlajalinna.fi

Nätverkspartner

Pihlajalinna ingår samarbetsavtal om anskaffning av företagshälsovård med andra tjänsteleverantörer samt med företagens egna företagshälsovårdsstationer. Utöver Pihlajalinnas egna verksamhetsställen erbjuder vi ett riksomfattande partnernätverk som uppdateras kontinuerligt. Kontakta oss om du är intresserad av ett samarbete.

Kontakta oss
tyoterveysverkosto@pihlajalinna.fi

Partnerskapsdirektör, Nätverkschef
Tanja Välimäki
040 457 7000
tanja.valimaki@pihlajalinna.fi

Nätverkschef
Salla Marttila
044 767 1595
salla.marttila@pihlajalinna.fi

Nätverkspartner
Satu Lantto
040 829 1904
satu.lantto@pihlajalinna.fi

Sjukkassor

 

Storkundschef
Nina Ikonen
043 824 3316
nina.ikonen@pihlajalinna.fi

Kontakta oss

Vår kundtjänst betjänar 24/7 på numret:

Samtalspris 8,4 cent/min. Samtalspris till andra nummer som börjar på 010 8,35 cent/samtal + 16,69 cent/min.

Om Pihlajalinna

Tidsbokning till företagshälsovården

Dataskydd och datasäkerhet

Prislista för företagshälsovården 2024

Tjänster

Referenser

Nyheter

Kontaktuppgifter

Begär offert

Kontakta oss

Vår kundtjänst betjänar 24/7 på numret:

Samtalspris 8,4 cent/min. Samtalspris till andra nummer som börjar på 010 8,35 cent/samtal + 16,69 cent/min.

Om Pihlajalinna

Tidsbokning till företagshälsovården

Dataskydd och datasäkerhet

Prislista för företagshälsovården 2024

Tjänster

Referenser

Nyheter

Kontaktuppgifter

Begär offert