Työterveys, joka
maksaa itsensä takaisin

Työterveys, joka
maksaa itsensä takaisin

Työterveyden uusasiakasmyynnin yhteystiedot

Sovitaan tapaaminen ja keskustellaan lisää yrityksellesi parhaiten sopivista
työterveyspalveluista tai muihin asiakkuuteen liittyvistä asioista. Ota meihin rohkeasti yhteyttä.

 

Nykyiset asiakkaamme voivat olla yhteydessä omaan työterveyshoitajaan tai oman alueen työterveyden palvelupäällikköön. Työterveyspalveluiden yhteystiedot löytyvät täältä.

Uusi asiakas – näin tavoivat meidät

Myyntipäälliköt

Valtakunnalliset yli 250 henkilön yritykset
Myyntijohtaja, työterveys
Jari-Pekka Aurala
0400 559 175
jari-pekka.aurala@pihlajalinna.fi

Alle 10 hlöä työllistävät yritykset
Myyntipäällikkö
Juha Allinniemi
0400 590 055
juha.allinniemi@pihlajalinna.fi

Katso alueet

Pirkanmaa
Pohjanmaa
Keski-Pohjanmaa
Etelä-Pohjanmaa
Kanta-Häme
Uusimaa
Pohjois-Pohjanmaa
Lappi

Uusimaa
Myyntipäällikkö Juha-Matti Schukov
040 681 5762
juha-matti.schukov@pihlajalinna.fi

*Alle 10 hlöä tästä.

Pirkanmaa PohjanmaaKeski-Pohjanmaa ,
Etelä-PohjanmaaKanta-Häme 
Myyntipäällikkö Ismo Bärlund
0400 700 217
ismo.barlund@pihlajalinna.fi

*Alle 10 hlöä tästä.

Keski-Suomi
Etelä-Savo 
Päijät-Häme  yli 20 henkilöä
Myyntipäällikkö Minna Koponen-Tunnila
0400 304 970
minna.koponen-tunnila@pihlajalinna.fi

Pohjois-Karjala
Pohjois-Savo
Myyntipäällikkö Miika Lehtomaa
041 4461858
miika.lehtomaa@pihlajalinna.fi

Kymenlaakso
Etelä-Karjala
Päijät-Häme  alle 20 henkilöä

Myyntipäällikkö Joona Etula
040 625 9690
joona.etula@pihlajalinna.fi

Varsinais-Suomi 
Satakunta
Myyntipäällikkö Kai Sirén
040 677 2974
kai.siren@pihlajalinna.fi

Pohjois-Pohjanmaa
Lappi
Myyntipäällikkö Jukka-Antti Pohjola
050 451 3313
jukka-antti.pohjola@pihlajalinna.fi

*Alle 10 hlöä tästä.

Hallinto

Myyntijohtaja
Juha Halttunen
045 887 2334
juha.halttunen@pihlajalinna.fi

Myyntisihteeri
Milla Tolonen
milla.tolonen@pihlajalinna.fi

Suurasiakkaat

Asiakkuusjohtaja
Niina Karhela
040 548 2995
niina.karhela@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Eija Seppänen
050 451 3217
eija.seppanen@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Annamari Luostarinen
040 514 4182
annamari.luostarinen@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Antti Laakso
040 570 4606
antti.laakso@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Nina Ikonen
043 824 3316
nina.ikonen@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Sofia Paavola
040 565 9680
sofia.paavola@pihlajalinna.fi

Verkostokumppanit

Pihlajalinna tekee yhteistyösopimuksia työterveyshuollon alihankinnasta toisten palveluntuottajien sekä yritysten omien työterveysasemien kanssa. Pihlajalinnan omien toimipisteiden lisäksi käytössämme on kattava valtakunnallinen koko ajan päivittyvä kumppaniverkosto. Otathan yhteyttä, mikäli yhteistyö kiinnostaa.

Ota yhteyttä

tyoterveysverkosto@pihlajalinna.fi

 

Kumppanuusjohtaja, verkostokumppanit
Elina Kangas
040 128 6307
elina.kangas@pihlajalinna.fi

Verkostopäällikkö
Tanja Välimäki
040 457 7000
tanja.valimaki@pihlajalinna.fi

Verkostopäällikkö
Salla Marttila
044 767 1595
salla.marttila@pihlajalinna.fi

Sairauskassat

 

Suurasiakkuuspäällikkö
Nina Ikonen
043 824 3316
nina.ikonen@pihlajalinna.fi