Työterveys, joka
maksaa itsensä takaisin

Työterveys, joka
maksaa itsensä takaisin

Työterveyden uusasiakasmyynnin yhteystiedot

Sovitaan tapaaminen ja keskustellaan lisää yrityksellesi parhaiten sopivista
työterveyspalveluista tai muihin asiakkuuteen liittyvistä asioista. Ota meihin rohkeasti yhteyttä.

 

Nykyiset asiakkaamme voivat olla yhteydessä omaan työterveyshoitajaan tai oman alueen työterveyden palvelupäällikköön. Työterveyspalveluiden yhteystiedot löytyvät täältä.

Uusi asiakas – näin tavoivat meidät

Myynti

Uusimaa
Myyntipäällikkö Juha-Matti Schukov
040 681 5762
juha-matti.schukov@pihlajalinna.fi

*Alle 10 hlöä tästä.

Pirkanmaa Keski-Pohjanmaa ,
Etelä-PohjanmaaKanta-Häme 
Myyntipäällikkö Ismo Bärlund
0400 700 217
ismo.barlund@pihlajalinna.fi

*Alle 10 hlöä tästä.

Kymenlaakso
Etelä-Karjala
Päijät-Häme 

Keski-Suomi
Myyntipäällikkö Joona Etula
040 625 9690
joona.etula@pihlajalinna.fi

Varsinais-Suomi 
Satakunta
Myyntipäällikkö Kai Sirén
040 677 2974
kai.siren@pihlajalinna.fi

Pohjois-Karjala
Etelä-Savo
Pohjois-Savo

Myyntipäällikkö Miika Lehtomaa
041 4461858
miika.lehtomaa@pihlajalinna.fi

Pohjois-Pohjanmaa
Lappi
Kainuu
Myyntipäällikkö Vesa Martikainen
040 1681 439
vesa.martikainen@pihlajalinna.fi

Pohjois-Pohjanmaa
Lappi
Myyntipäällikkö Mikko Nikkilä
040 4577570
mikko.nikkila@pihlajalinna.fi

Valtakunnalliset yli 500 henkilön yritykset
Myyntijohtaja, työterveys
Jari-Pekka Aurala
0400 559 175
jari-pekka.aurala@pihlajalinna.fi

Alle 10 hlöä työllistävät yritykset
Myyntipäällikkö
Juha Allinniemi
0400 590 055
juha.allinniemi@pihlajalinna.fi

Katso alueet

Pirkanmaa
Pohjanmaa
Keski-Pohjanmaa
Etelä-Pohjanmaa
Kanta-Häme
Uusimaa

Suurasiakkaat

Asiakkuusjohtaja
Niina Karhela
040 548 2995
niina.karhela@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Eija Seppänen
050 451 3217
eija.seppanen@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Annamari Luostarinen
040 514 4182
annamari.luostarinen@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Antti Laakso
040 570 4606
antti.laakso@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Nina Ikonen
043 824 3316
nina.ikonen@pihlajalinna.fi

Suurasiakkuuspäällikkö
Sofia Alatalo
046 922 4565
sofia.alatalo@pihlajalinna.fi

Verkostokumppanit

Pihlajalinna tekee yhteistyösopimuksia työterveyshuollon alihankinnasta toisten palveluntuottajien sekä yritysten omien työterveysasemien kanssa. Pihlajalinnan omien toimipisteiden lisäksi käytössämme on kattava valtakunnallinen koko ajan päivittyvä kumppaniverkosto. Otathan yhteyttä, mikäli yhteistyö kiinnostaa.

Ota yhteyttä
tyoterveysverkosto@pihlajalinna.fi

 

Kumppanuusjohtaja, verkostokumppanit
Tanja Välimäki
040 457 7000
tanja.valimaki@pihlajalinna.fi

Verkostopäällikkö
Salla Marttila
044 767 1595
salla.marttila@pihlajalinna.fi

Verkostopäällikkö
Satu Lantto
040 829 1904
satu.lantto@pihlajalinna.fi

Sairauskassat

 

Suurasiakkuuspäällikkö
Nina Ikonen
043 824 3316
nina.ikonen@pihlajalinna.fi

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelumme auttaa 24/7 numerossa:

Puhelun hinta 8,4 snt/min. Puhelun hinta muihin 010 -alkuisiin numeroihin 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min.

Tietoa Pihlajalinnasta

Työterveyden ajanvaraus

Tietosuoja ja tietoturva

Työterveyshinnasto 2024

Palvelut

Referenssit

Ajankohtaista

Yhteystiedot

Jätä tarjouspyyntö